Automaty na predaj kávy do vašej firmy

Ak máte chuť na kávu, existujú rôzne možnosti, ako si tento nápoj dopriať. Podomácky pripravená káva podľa vašej chuti, ľadová káva z obchodu alebo návšteva kaviarne či reštaurácie  kde na vás čaká tradičné espresso. Ak si však chcete dopriať kávu v práci, vaše možnosti sú tak povediac obmedzené. Z časového hľadiska je využitie obedňajšej prestávky na návštevu kaviarne luxus, ktorý si zrejme väčšina z vás dopraje len výnimočne. Návšteva obchodu je tiež časovo náročná. Netreba zabudnúť ani na to, že v práci sme závislí na prostriedkoch či technológiách. K tomu, aby ste si mohli pripraviť kávu ako doma, potrebujete okrem surovín aj rýchlovarnú kanvicu, vlastný hrnček, a taktiež nejaký ten čas. Skúšali ste si niekedy stopovať na hodinkách, koľko času vám príprava instantnej kávy zaberie? Len si to predstavte: naplniť kanvicu, zovrieť vodu, zaliať kávu, počkať pokým trošku vychladne a je to! Alebo moment… zabudli sme na umytie riadu. Ak toto všetko stihnete za 5 minút, zvládli ste prípravu obľúbeného nápoja na jednotku. My vám však ponúkame spôsob, ako tento rituál zvládnuť rýchlejšie.

Kávovar na zrnkovú kávu je riešenie pre malé a stredné podniky, kancelárie, konferenčné miestnosti či pracovné kuchynky, kde sa zamestnanci združujú. Zrnková káva je kvalitná a umožní vám zážitok z pitia kávy na úrovni kaviarne. Kvalitná zrnková káva sa dá získať aj s použitím kávových kapsúl LAVAZZA BLUE. Hermeticky uzavretá, vákuovo balená kapsula zaručuje, že pomletá zrnková káva ostane vždy čerstvá a pripravená na použitie.

Automat na horúce nápoje je samostatne stojaci stroj, ktorý pre vašu firmu zabezpečí nevyčerpateľné zásoby kávy. Jednou z najlepších vlastností kávových automatov ASO VENDING je, že s prevádzkovaním nemáte žiadne starosti. Automaty sú pre vás pripravené funkčné, plné a čisté. Neodmysliteľnou výhodou predstavuje rýchlosť prípravy nápojov, možnosť zobrať si nápoj všade so sebou a široký výber z ponuky automatu. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v blízkosti prívodu vody a elektriny. Svojim dizajnom oživí nápojový automat prostredie firiem, recepcií, čakární či tmavých chodieb. Instantná káva so samostatne stojaceho automatu je vyrobená z kvalitných surovín. Nápoje sú ochutené podľa vášho želania cukrom alebo instantnou smotanou. V samostatne stojacich kávomatoch ponúkame aj zrnkovú kávu z čerstvo mletých zŕn. Vo vnútri automatu sa nachádza zásobník na zrno a mlynček, ktorý kávu pomelie hneď potom, čo si zvolíte váš nápoj.

automaty ASO VENDING

Káva v práci je nesmierne dôležitá nie len pre povzbudenie zamestnancov. Každého návštevníka určite potešíte, ak mu ponúknete tento svetoznámy horúci nápoj. Či už ide o vašich zákazníkov, obchodných partnerov alebo uchádzačov o zamestnanie. A ak je káva naozaj dobrá, stane sa súčasťou vašej firemnej kultúry. Posedenie pri šálke espressa je ideálnym prostriedkom na nadväzovanie nových kontaktov, budovanie vzťahov či udržiavanie priateľskej atmosféry v podniku.

Ak aj vy chcete kvalitnú kávu z automatu v práci, kontaktujte nás!

ASO VENDING tím

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>